Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vyhledávání Menu

All Mountain lyže K2 AMP Bolt 2016 speed rocker - 179 cm.

7.100,- Kč


Prodám allmountainové lyže K2 AMP Bolt metal laminate rox technology, speed rocker, s celodřevěným jádrem + magnézium, v dobrém stavu bez závad.

Délka 179 cm / rádius 18 m.

Mají nastavitelné vázání Marker MXCell 12.0 do 130kg nastavitelné na jakoukoliv velikost boty.

Mají nabroušené hrany a Navoskovanou skluznici bez rýh. (Na každých mých lyžích je pořízena servis v hodnotě 25 € - nabroušené hrany, voskované a zalitá skluznice.)

Mohu je poslat i kurýrem na dobírku (+ 10 €).

Původní cena: 900 €.

Klikněte na mé jméno pod inzerátem a prohlédněte si celou mou nabídku.

Popis lyže:

K2 AMP Bolt MXCELL 12Q SET je nejvýkonnější model lyží na upravenou sjezdovku vybavený novou technologií ROX. Je to vysoce výkonná, stabilní karvingové lyže pro střední a dlouhé obrákové oblouky.
Pro potřebu rychlosti.
Vlajková loď mezi sjezdovými lyžemi K2 je dokonalá pro dokonalé vedení středního a dlouhého carvingového oblouku při vysoké rychlosti, aniž byste se báli lyži pořádně postavit na hranu.
3D Race Frame
Carve Rocker
Powerline Magnesium
Aktivní tlumící systém vyrobený pro více kontroly a pohodlí při lyžování na sjezdovkách. Hořčíková výztuha vložená do pryžového pláště výrazně tlumí vibrace a nabízí tak pohodlné a snadné carvingové lyžování na všech sjezdovkách. Konstrukce powerline magnesium je nejlehčí verze konstrukcí powerline.

Pulse Pad Pro
Pro lepší absorpci nárazů. Vrstva gumy všude kolem hran a v kritických zónách lyže zajišťuje plynulejší jízdu a lepší kontakt lyže se sněhem.

Sandwich sidewall
woodcore
Více dřeva v jádrech. Stabilita na sněhu a odpružení. Zjemňuje kontakt se sněhem a filtruje vibrace.

Speed ​​Rocker
Mírně zvednutí špičky umožňuje snadné zahájení oblouku a překlápění lyží z hrany na hranu pro co nejefektivnější carving. Tradiční výrazné Camber prohnutí dodává lyžím závodní přesnost, rychlost a skvělé držení hran na tvrdém zmrzlém povrchu. Speed ​​?? Rocker ™ tak nabízí vysoký výkon na skvěle upraveném manšestru.

Carbon Web
Pokrytí MOD struktury karbonovou tkaninou. Prvky karbonu leží v přesných úhlech tak, aby se dosáhlo vyššího stupně torzní tuhosti sekundárního jádra. To dělá lyže lehké, ale zároveň jim přidává na torzní tuhosti tam, kde ji potřebujete nejvíce.

Hybritech Sidewall
Hybritech je unikátní směsí konstrukcí Sidewall a Cap. Hybritech Sidewalls kombinuje přesnost a výkonnost konstrukce Sidewall pod botou spol

Související zboží:

Řazení inzerátů

Zavřít

Podle regulací EU je naší povinností vám oznámit, že při používání těchto stránek dochází k předávání sušenek.