Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vyhledávání Menu

Prodejní stánek 12,25 m2, Valtice

65.000,- Kč


Popis:
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pěkný, vybavený dřevěný prodejní stánek 12,25 m² ve Valticích, na ulici Břeclavská, umístěný v těsné blízkosti hlavního tahu Mikulov - Břeclav. V této turisticky vyhledávané lokalitě, atraktivní zejména pro milovníky vína, agroturistiky či cykloturistiky, v krásném prostředí Jižní Moravy poblíž hranice s Rakouskem, jsou široké možnosti využití k podnikání. Stánek se nachází na skvělém, dobře přístupném místě, hned vedle vchodu nákupního střediska Coop, přímo u hlavní cesty s možnostmi parkování přibližně 10 aut vedle a naproti stánku.

Stánek je vhodný zejména pro prodej vína a burčáku, včelařských a farmářských produktů, keramických výrobků, suvenýrů, ovoce, zeleniny, oděvů či second handu. Stánek má čtvercový půdorys o rozměrech 3,5x3,5 m (celková výměra 12,25 m²), výška 2,095 m a je napojený na přívod elektřiny 230V s vlastním elektroměrem. Není napojen na přívod vody. Vybavení je součástí prodejní ceny. Stánek je přizpůsoben k transportu na jiné místo a setrvání na jeho současném umístění není podmínkou prodeje.

Umístění stánku na pozemku města Valtice je na základě schválení pronájmu na část pozemku ostatní plocha o výměře 15 m² za účelem provozování stánku na dobu neurčitou s tříměsíční výpovědní lhůtou za cenu 3 000,- Kč / rok z usnesení č. 43 zasedání Rady města Valtice ze dne 12.02. 2014.

Využijte tuto možnost drobného podnikání za skvělou cenu a s nízkými náklady.

Uvedená cena je včetně provize, přepisů energií a všech prodejních náležitostí.

! VOLNÉ IHNED !

Obec Valtice
Ulice Břeclavská
Druh nemovitosti stánky, trafiky, kiosky
Povaha inzerátu prodej
Stav nemovitosti dobrý

Související zboží:

Řazení inzerátů

Zavřít

Podle regulací EU je naší povinností vám oznámit, že při používání těchto stránek dochází k předávání sušenek.