Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vyhledávání Menu

BIESZCZADY - RÁJ PRO ROMANTIKY

5.150,- Kč


Popis:
-Nejodlehlejší oblast Evropy.
-Cesta tam bez nočního přejezdu.

Horská turistika, s možností krácených túr, v zachovalé přírodě na polsko-slovensko-ukrajinském pomezí. Bieszczady jsou porostlé smíšeným lesem, který ve vyšších polohách přechází v travnaté poloniny s dalekými výhledy. Často je možné vidět staré dřevěné chalupy, kostelíčky a kapličky s vyřezávanými figurami. Čisté řeky jsou plné ryb a v lesích žijí i medvědi, jeleni a zubři. Bieszczady jsou nejkrásnější na sklonku léta. Není bez zajímavosti, že patří mezi deset největších atraktivit Polska. Po horské túře přijde vhod příjemná horská chata, kde se posilníte a vychutnáte místní speciality.

Program:
1.den: odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu i v Olomouci. Přesun do Polska.
2.den: BIESZCZADY - túra: Brzegi Górne - Polonina Wetliňska 1253 m - Smerek, 6 hodin. POLONINA WETLIŇSKA - pěkná túra po 5 km dlouhém hřebeni, přičemž hned 3 vrcholy překračují hranici 1200 m. Romantické skalky, nádherné výhledy na slovenské Bukovské hory.
3.den: BIESZCZADY - túra: Wetlina - Dzial 1150 m - M. Rawka - W. Rawka 1307 m - Kremenec 1221 m - Ustrzyki Górne, převýšení 700 m, 7 hodin. Túra na trojmezí Slovenska, Polska a Ukrajiny. WIELKA RAWKA - nabízí kruhový výhled na všechny poloniny a za pěkného počasí i na Vysoké Tatry. KREMENEC - vrchol ležící v místě, kde se stýkají hranice tří států. Nejvyšší vrchol Bukovských vrchů. USTRZYKI GÓRNE - osada s možností ubytování a několika obchody.
4.den: BIESZCZADY - túra: Ustrzyki Górne - Szeroki Wierch 1268 m - Tarnica 1346 m - Halicz 1333 m - Rozsypaniec 1280 m - Wolosate, 7 hodin. TARNICA - túra v národním parku na nejvyšší vrchol v jedné z nejzajímavějších oblastí. Výhledy na Ukrajinu, při dobré viditelnosti lze dohlédnout na Poloninu Boržavu. Svůj domov tady mají vlci, medvědi a zubři.
5.den: BIESZCZADY - túra: Ustrzyki Górne - Polonina Caryňska - Bieszczadzki 1297 m - Brzegi Górne, 4 hodiny. POLONINA CARYŇSKA - nejzápadnější výběžek pohoří je národním parkem. Krásná túra otevřeným terénem, fantastický výhled na věnec hor. V podvečerních hodinách odjezd, noční přesun.
6.den: návrat v ranních hodinách.

Ubytování: penzion v rekreačním středisku Ustrzyki Górne.

Stravování: snídaně. Možnost dokoupení večeří za celkovou cenu 700,- Kč.

Cena: 5 150,-/4 900,- Kč. V ceně je zahrnuta přeprava, 4x ubytování, 4x snídaně, pojištění (stornopoplatky, ztráta zavazadel, úraz) a průvodce.

Fakultativně: pojištění pro hrazení léčebných výloh za 120,- Kč.

Temín zájezdu 01.08.2014 - 06.08.2014
Délka pobytu 5 dní
Druh zájezdu sportovní zájezd
Geograf. oblast Evropa
Stát Polsko
Druh ubytování pension
Stravování snídaně
Doprava autobus
Název ubytování penzion v rekreačním středisku Ustrzyki Górne.
Letovisko, místo Ustrzyki Górne

Související zboží:

Řazení inzerátů

Zavřít

Podle regulací EU je naší povinností vám oznámit, že při používání těchto stránek dochází k předávání sušenek.