Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vyhledávání Menu

PODHÁJSKA S CYKLOVÝLETY

3.850,- Kč


Popis:
Čeká vás zvlněná oblast Ponitří a Tekova, která leží pod svahy Tribeče, Pohronského Inovce a Štiavnických vrchů. Je to bohatý kraj, který lákal šlechtu a tak tu dodnes najdeme mnoho panských sídel. Na vesnicích se zachovala lidová architektura. V termálu léčí voda celý organismus. K dispozici jsou léčivé bazény s vodou o teplotě až do 39?C, plavecký bazén s vodou o teplotě 26?C. Nově otevřený Bazénový svět s devíti bazény je otevřen do 21.00 hodin.

Program:
1.den: odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu v Brně. Přesun do Podhájske. Odpoledne cyklotrasa v okolí nebo relaxace v termálních lázních.
2.den: cyklotrasa Nitra - Podhájska, 45 km. Cesta lehce zvlněnou otevřenou krajinou po vedlejších asfaltových silnicích. NITRA - prohlídka historického centra města. Nejcennější památkou je areál hradu, který se tyčí na vápencovém vršku přímo nad městem. Dominantou vršku je katedrála.
3.den: cyklotrasa Topoľčianky - Zlaté Moravce - Podhájska, 50 km. Cesta lehce zvlněnou otevřenou krajinou po vedlejších asfaltových silnicích. Možnost vyjížďky k zubří ohradě a krácené trasy do Podhájske. TOPOĽČIANKY - podíváte se do míst, kde v letních měsících odpočíval a pracoval T. G. Masaryk, možnost prohlídky muzea v areálu zámku, který je národní kulturní památkou. K zámku přiléhá národní hřebčín, krátká prohlídka.
4.den: cyklotrasa Banská Štiavnica - Počúvadlianske jezero - Počúvadlo - Brhlovce - Levice, 50 km. Při cestě na Počúvadlianske jezero krásné výhledy na Štiavnické vrchy. Dlouhý sjezd. BANSKÁ ŠTIAVNICA - historické jádro města je zapsáno na Seznamu kulturního dědictví UNESCO. Město je známo díky velice bohaté hornické minulosti. Tu dokumentuje Hornické muzeum v přírodě, kde je možný vstup do podzemí. BRHLOVCE - unikátní skalní obydlí, malé muzeum. LEVICE - zříceniny středověkého města v centru města.
5.den: dopoledne cyklotrasa v okolí Podhájske nebo relaxace v termálních lázních. V poledních hodinách odjezd, návrat do 20.00 hodin.

Ubytování: penzion, soukromí v Podhájske vzdálené do 600 m od termálního areálu.
Stravování: k dispozici kuchyňky. Možnosti stravování v areálu termálního koupaliště. Rovněž možnost objednání sterilovaných jídel v CK.
Cena: 3 850,-/3 700,- Kč. V ceně je zahrnuta přeprava, 4x ubytování, pojištění (stornopoplatky, ztráta zavazadel, úraz) a průvodce.
Fakultativně: pojištění pro hrazení léčebných výloh za 100,- Kč.

Temín zájezdu 24.09.2014 - 28.09.2014
Délka pobytu 4 dní
Druh zájezdu sportovní zájezd
Geograf. oblast Evropa
Stát Slovensko
Druh ubytování pension
Stravování bez stravy
Doprava autobus
Název ubytování Penzion, soukromí v Podhájske vzdálené do 600 m od
Další termíny 21.05 - 25.05
Letovisko, místo Podhájská

Související zboží:

Řazení inzerátů

Zavřít

Podle regulací EU je naší povinností vám oznámit, že při používání těchto stránek dochází k předávání sušenek.