Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vyhledávání Menu

Pracovní příležitost pro šikovné ženy a dívky!

Cena dohodou


Popis:
Nebaví vás dosavadní práce, zdá se vám nudná a nezajímavá? Hledáte příjemnou brigádu, nebo práci kde si rychle a příjemně přivyděláte? Do krásného WELLNESS hotelu přijmeme sympatické a komunikativní slečny a ženy. Nabízíme práci tantra masérky(výdělky z masáže jsou vyplaceny ihned),servírky a barmanky. Servírky do krásné restaurace, barmanky do nočního tropického baru a masérky do masážního studia, kterým wellness hotel disponuje. Nemáte praxi ani v jednom oboru a chtěla by jste??? Zaručujeme vám,že v našem hotelu získáte praxi na všechny uvedené pozice a tím se dále profesně rozvíjet.
Stačí si jen vybrat, nebo klidně můžete pozice kombinovat a tím si zajistit vyšší výdělek.Pracovní doba dohodou. Ubytování vám poskytneme zcela zdarma a strava je zajištěna + bazén, vířivky, sauna, tenisový kurt a mnoho dalšího.
Máme zavedenou a příjemnou klientelu (páry, muži, ženy), která ocení šikovný a milí personál. Hotel se nachází nedaleko Zlína v krásné nedotčené přírodě s rodinnou a přátelskou atmosférou.Disponuje krásným naturistickým krytým bazénem. Neváhejte a kontaktujte nás!!! Nebudete litovat. Milý personál hotelu se na vás těší. : -)

Druh práce manuální
Obor činnosti Společnice, tanečnice
Období brigády dlouhodobé
Místo výkonu práce Zlín
Odměna za práci 60 000 Kč / hodinu
Vhodné i pro Studenty, maminky na mateřské
Min. požadovaný věk 18 let
Doporučení tato brigáda je vhodná spíše pro dívky/ženy

Související zboží:

Řazení inzerátů

Zavřít

Podle regulací EU je naší povinností vám oznámit, že při používání těchto stránek dochází k předávání sušenek.