Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vyhledávání Menu

Rozšiřujeme kolektiv ošetřovatelů koní

Cena dohodou


Popis:
Stáj Fryšavský dvorec přijme na hlavní pracovní poměr (HPP) ošetřovatelku koní (arabských plnokrevníků a čistokrevných huculských koní) a dalších domácích zvířat (psů plemene Německý ovčák, atp.). Náplň práce by primárně obsahovala místování, úklid stáje a okolí, krmení, čištění koní, vyvádění koní na pastvu a péče o hříbata.

Požadavky: dobrý vztah ke zvířatům, zodpovědný přístup, spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek, ochota učit se novým věcem, samostatnost a schopnost jízdy na koni neb práce s koňmi ze země. Podmínkou pro přijetí je také dobrý zdravotní stav ošetřovatele – bez alergií! Toto místo není vhodné pro kuřáka či alkoholika. Také přijmeme ošetřovatelku pouze bez vlastních zvířat. Nabízím: možnost trvalého skromného ubytování / teplá a studená voda, sprchový kout, elektrický vařič, lednička, automatická pračka, chemický WC ve vyhřívaném prostoru, elektrické vytápění, po dohodě internet. Ubytování a energie jsou zdarma.

Stáj Fryšavský dvorec se nachází v obci Fryšava, v klidném a malebném prostředí chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů v srdci Českomoravské vrchoviny, nedaleko Nového Města na Moravě a Žďáru nad Sázavou.

V případě zájmu prosím o zaslání životopisu zaměřeného především na konkrétní zkušenosti s koňmi. Fotografie vítána.

Nástup možný ihned. Možnost prohlídky pracoviště i ubytování po předchozí telefonické domluvě o víkendu na adrese Fryšava pod Žákovou horou č. p. 147. Kontakt: Erik Hradil, mob.: 602 744 596, e-mail: hrazdil@frysavskydvorec.cz .Další informace najdete na: www.frysavskydvorec.cz

Související zboží:

Řazení inzerátů

Zavřít

Podle regulací EU je naší povinností vám oznámit, že při používání těchto stránek dochází k předávání sušenek.