Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vyhledávání Menu

Sedací pytel,válecí vak ISLAND, eko-kůže E1 černá

1.680,- Kč


Popis:
Rozměry: výška: 40 cm, šířka: 120 cm
Objem: 420 litrů
Materiál: eko kůže

Sedací pytel ISLAND je skutečný ostrov, na kterém si můžete posedět i poležet. Je to druh super matrace, velkého sedacího pytle, pohodlného křesla nebo moderního stolku na zemi. Když se posadíte na jeho boční stranu, vytvoříte velmi pohodlné křeslo. V pohodě se na něj mohou posadit i dva lidé.

Výplň: kvalitní atestované polystyrenové EPS kuličky

Naše sedací vaky jsou opatřeny bezpečným uzavíráním zipu, díky němuž je možno odebírat nebo doplňovat výplň a přizpůsobit je tak vlastním potřebám. Vysokou odolnost, kvalitu a dlouhou životnost našich sedacích pytlů zajišťují dvojité švy, použití jen kvalitních a certifikovaných materiálů a také vícestupňová kontrola při jejich výrobě.

Granulát je velmi lehký, takže sedacího pytle ISLAND není žádný problém. Granulát můžete snadno doplnit díky otvoru na zip, umístěnému vespod vaku.

Sedací pytel se dokonale tvarem přizpůsobí tvarům postavy – při sezení v něm Vás nic netlačí a cítíte se naprosto pohodlně.

Naše sedací pytle jsou velmi nenáročné na údržbu. Díky speciálnímu materiálu se na nich nečistoty téměř neusazují a v případě potřeby je lze velmi snadno setřít navlhčeným hadříkem s roztokem saponátu.

Vysoká kvalita.

Možnost výběru ze 17-ti barevných provedení eko-kůže.

Dodací lhůta, pokud není zboží skladem: 5-14 dní

Související zboží:

Řazení inzerátů

Zavřít

Podle regulací EU je naší povinností vám oznámit, že při používání těchto stránek dochází k předávání sušenek.