Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vyhledávání Menu

Sedací vak (pytel) FOSTER DE LUXE, hnědý se stříbrným odlesk

1.990,- Kč


Popis:
Rozměry: 90/115 cm

Materiál: Ekokůže

Objem: 355 litrů

Velkou výhodou FOSTER DE LUX je materiál, ze kterého byl vyroben. Nevšední elegance a vkusný lesk v odstínu mědi a stříbra , v závislosti na zvolené barvě.

Výplň: atestované kvalitní polystyrenové kuličky, které zajišťují neobyčejné pohodlí při sezení.

Sedací pytel, vak foster byl vytvořen na základě požadavků našich zákazníků, jejichž přáním byl takový sedací pytel, který by byl o něco menší jak Donut a zase o něco větší jako The Original. Sedací pytel Foster splňuje všechny tyto požadavky a dále je modernizován jeho tvar tak, aby se při sezení sedělo o něco výš a nezapadlo se do něj a lépe se z něj vstávalo, přitom však je kolem zad pevná opora.
Tento pytel doporučujeme malým i velkým. Vysoké osoby na něm mohou pohodlně sedět a menší v něm zapadnou tak jako větší do sedacího pytle Donut.
Foster je nejen super pohodlné a univerzální sezení, ale i křeslo za výhodnou cenu!

Naše sedací vaky jsou opatřeny bezpečným uzavíráním zipu, díky němuž je možno odebírat nebo doplňovat výplň a přizpůsobit je tak vlastním potřebám. Vysokou odolnost, kvalitu a dlouhou životnost našich sedacích pytlů zajišťují dvojité švy, použití jen kvalitních a certifikovaných materiálů a také vícestupňová kontrola při jejich výrobě.

Naše sedací pytle jsou velmi nenáročné na údržbu. Díky speciálnímu materiálu se na nich nečistoty téměř neusazují a v případě potřeby je lze velmi snadno setřít navlhčeným hadříkem s roztokem saponátu.

Vysoká kvalita.

Dodací lhůta, pokud není zboží skladem: 5-14 dní (max. 3 týdny)

MOŽNOST DOKOUPENÍ TABURETU NEBO KOSTKY VE STEJNÉM BAREVNÉM PROVEDENÍ

Související zboží:

Řazení inzerátů

Zavřít

Podle regulací EU je naší povinností vám oznámit, že při používání těchto stránek dochází k předávání sušenek.