Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vyhledávání Menu

Sedací pytel, vak křeslo KISS - nylon

1.150,- Kč


Popis:
Sedací vak KISS

Výška: 80 cm
Šířka: 120 cm
Materiál: nylon
výplň: kvalitní polystyrenový granulát - kuličky

Originální a stylové křeslo k nízkému stolku nebo do studentského pokoje, vhodné pro relaxaci, tiché čtení či posezení s přáteli

Skvělý sedací vak pro všechny, co chtějí pohodlně a i relativně nízko sedět.

Toto křeslo má tvarované opěradlo, takže záda a páteř mají při sezení stabilní podporu.Naše sedací pytle jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÉ.

Existuje několik důvodů, proč si pořídit sedací vak nebo pytel. Každý z nás potřebuje své místečko, kde by si mohl dopřát relaxaci a odpočinek. Sedací pytle a vaky nabízí spoustu možností k odpočinku, ať už je to sledování televize, čtení knihy, poslech hudby, či povídání s přáteli. Proto jsou sedací pytle ideálním doplňkem do Vašeho bytu.

Tento zajímavý sedací nábytek je POHODLNÝ, ZDRAVÝ, PRAKTICKÝ a STYLOVÝ. Jsou alternativou těžkého a nepohodlného nábytku.

Sedací pytle jsou velmi zdraví prospěšné,přesně kopírují anatomické tvary postavy, jsou dokonalou oporu pro páteř. Klasickému tvrdému nábytku se musí přizpůsobit Vaše tělo a je tak deformováno, naopak sedací vaky a pytle se přizpůsobují Vašemu tělu.

Sedací pytle a vaky jsou zcela bezpečné i pro děti.Specifikem sedacích vaků, které nabízíme je speciální polystyrenový granulát, díky kterému se vaky přizpůsobí tvaru postavy sedící osoby. Zajišťuje stabilitu a měkké pohodlí zároveň.


SKVĚLÝ DÁREK PRO KAŽDÉHO


Vysoká kvalita.

Nosnost do 130 kg

Záruka

Vyrobeno v EU, certifikát hygieny!

Možnost výběru z více barev (barevné provedení napište do poznámky):

Související zboží:

Řazení inzerátů

Zavřít

Podle regulací EU je naší povinností vám oznámit, že při používání těchto stránek dochází k předávání sušenek.