Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vyhledávání Menu

Sedací pytel, válecí vak JUNIOR VIP

1.800,- Kč


Popis:
Moderní desing a netradiční forma - komfort a pohodlí v originální designu.

Rozměry: 110/70 cm.
Materiál: polyester
objem: 220 litrů

Výplň: atestované polystyrenové EPS kuličky, které zajišťují neobyčejné pohodlí při sezení.

Sedací pytel Junior je vhodný pro děti a osoby nižšího vzrůstu. Je velmi pohodlný a praktický, děti milují lenošení v tomto sedacím pytli a navíc je pro ně naprosto bezpečný – žádné ostré hrany či jiné hrozící nebezpečí. Také je velmi lehký, stejně jako ostaní vaky v naší nabídce, děti si jej tedy mohou samy přemisťovat a využívat jej jak se jim zachce.

Díky široké nabídce různých barevných provedení si můžete vybrat barvu, která se bude nejlépe hodit do dětského pokojíčku. Junior oživí a rozveselí každý pokoj a udělá obrovskou radost každému dítěti. Junior se mimo jiné skvěle hodí jako dárek – je pestrý, zábavný a zároveň velmi zdravý pro záda, což je v dnešní době k nezaplacení. Každé dítě bude nadšené!

Naše sedací pytle jsou velmi nenáročné na údržbu. Díky speciálnímu materiálu se na nich nečistoty téměř neusazují a v případě potřeby je lze velmi snadno setřít navlhčeným hadříkem s roztokem saponátu.

Vyrobeno z vysoce kvalitního voděodolného polystyrenu, takže jej můžete využívat jak doma, tak venku na terase, balkoně či zahradě. Mezi hlavními výhody polyesteru patří odolnost proti natažení, takže se sedací pytel nedeformuje během používání. Je lehce udržovatelný, stačí jej pouze setřít navlhčeným hadrem.

Doba dodání: 2-14 dní (max. 3 týdny)


Záruka: 24 měsíců

Související zboží:

Řazení inzerátů

Zavřít

Podle regulací EU je naší povinností vám oznámit, že při používání těchto stránek dochází k předávání sušenek.