Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vyhledávání Menu

Sedací pytel (vak) NINJA GO limetka

1.590,- Kč


Popis:
Originální sedací vak v designu NINJA GO
Výška: 75 cm
Šířka: 80 cm
Objem: 300 litrů

Sedací vak je vyplněn kvalitními atestovanými polystyrenovými EPS kuličkami, které zajišťují neobyčejné pohodlí při sezení a příjemně hřejí.

Originální křesílko pro děti, které se stane nejen praktickým doplňkem a sedacím nábytkem do každého dětského pokoje, ale také skvělou hračkou, která rozvíjí dětskou fantazii.

Materiál: polyester. Mezi hlavními výhodami polyesteru je, že je odolný proti natažení, takže se sedací pytel nedeformuje během používání. Je lehce udržovatelný, stačí jej pouze setřít navlhčeným hadrem. Je voděodolný. Doporučuje se prát na 30°C, nevyžaduje žehlení.

Sedací vak je velmi zdravý pro záda, zejména páteř. Dokonale se tvarem přizpůsobí tvarům postavy – při sezení v něm Vás nic netlačí a cítíte se naprosto pohodlně.

Sedací vak je bezpečný pro děti, nemá žádné ostré hrany a je ušitý z vysoce kvalitního polyesteru.

Naše sedací vaky jsou opatřeny bezpečným uzavíráním zipu, díky němuž je možno odebírat nebo doplňovat výplň a přizpůsobit je tak vlastním potřebám. Vysokou odolnost, kvalitu a dlouhou životnost našich sedacích pytlů zajišťují dvojité švy, použití jen kvalitních a certifikovaných materiálů a také vícestupňová kontrola při jejich výrobě.

Záruka.

Dodací lhůta, pokud není zboží skladem: 1-3 týdny

Související zboží:

Řazení inzerátů

Zavřít

Podle regulací EU je naší povinností vám oznámit, že při používání těchto stránek dochází k předávání sušenek.