Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vyhledávání Menu

Sedací vak (pytel) křeslo ELEGANT 15 eko kůže

1.500,- Kč


Popis:
Rozměry: 80/105 cm

Materiál: Ekokůže

Objem: 350 litrů

Barevné provedení č. 15

Výplň: kvalitní atestované polystyrenové EPS kuličky

Naše sedací vaky jsou opatřeny bezpečným uzavíráním zipu, díky němuž je možno odebírat nebo doplňovat výplň a přizpůsobit je tak vlastním potřebám. Vysokou odolnost, kvalitu a dlouhou životnost našich sedacích pytlů zajišťují dvojité švy, použití jen kvalitních a certifikovaných materiálů a také vícestupňová kontrola při jejich výrobě.

Jak již napovídá sám název, je tento sedací pytel skutečným elegánem, který není možné přehlédnout a vryje se Vám do paměti.
Moderní a přesto klasický vzhled způsobuje, že se na něm sedí jako na klasickém křesle s opěrkou, ale s tím rozdílem, že se přizpůsobí osobě, která na něm sedí a ne opačně, což je jeho velkou výhodou.
Křeslo svým unikátním vlastnostem vděčí zejména nové formě a milionům polystyrenových kuliček, které zapřičiňují, že sedící osoba má robustní podporu pro páteř a hluboké a široké sedadlo zaručuje, že se sedí pohodlně a stabilně. Výška sedáku je asi 35 cm, díky čemuž se vstává a sedí velmi pohodlně.
Křeslo Elegant doporučujeme pro všechny a to jak pro hru, tiché čtení, sledování televize, či posezení s přáteli.
Naše sedací pytle jsou velmi nenáročné na údržbu. Díky speciálnímu materiálu se na nich nečistoty téměř neusazují a v případě potřeby je lze velmi snadno setřít navlhčeným hadříkem s roztokem saponátu.

Vysoká kvalita.

Atesty hygieny, vhodné i pro alergiky, bezpečné pro děti.

Dodací lhůta: 5-14 dní (max. 3 týdny)

Související zboží:

Řazení inzerátů

Zavřít

Podle regulací EU je naší povinností vám oznámit, že při používání těchto stránek dochází k předávání sušenek.