Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vyhledávání Menu

TOP Německý odznak 3 třída! Top detail!

590,- Kč


Popis:
Prosím čtěte popis!

Předmětem tohoto inzerátu je TOP Německý odznak 3 třída! WW2! Top detail. Kopie které prodávám, lze koupit pouze u mně! Nejedná se polské nebo Pakistánské patlanice z olova, cínu nebo dokonce i z plastu. Některé odznaky a medajle jsou vyráběny, dle originál předlohy. Veškeré moje zboží kupujete se zárukou dle zána ČR, dále zakoupené zboží můžete bez udání důvodu, nepoškozené vrátit zpět, kdy Vám po kontrole vrátím celkou čásku, kterou jste zaplatili!

Nakupujte se zárukou!

Moje kopie jsou takřka dokonálé, tedy je lze nazvat jako sběratelské kopie, stačí porovnat z předměty prodávaný u jiných prodejců a rozdíl na první pohled uvidíte! Dále všechny moje věci jsou po kontrole policií vrácený do prodeje, tudíž neporušují žádný zákon ČR a lze je legálně prodávát i nakupovat.

Pokud budete některé věci s nacistickou svastikou u mě nakupovat, tak prosím pouze za účelem doplnění sbírky, studijním a nebo divadelním účelům, jako náhradu! Za zneužití, mnou prodávaných věci nenesu odpovědnost. Prodej je omezen pouze od 18 let.

Snad jsem napsal vše, pokud někomu nebude něco jasné, tak mě prosím kontaktujte, aby nedošlo k nedorozumění! Fotky jsou dostatečně kvalitní, ale pokud si budete přát další forky, konkrétního místa předmětu, tak Vám je nafotím a zašlu!

Sice neuvěřitelné, ale jedná se o 100% kopii!!!

info telefon: 605728147

Související zboží:

Řazení inzerátů

Zavřít

Podle regulací EU je naší povinností vám oznámit, že při používání těchto stránek dochází k předávání sušenek.