Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vyhledávání Menu

PAMÁTKY A TERMÁLY MAĎARSKA - pobyt s poznávačkou

5.950,- Kč


Popis:
- Země zázračných vod.
- Každý den jiný termál.
- Bez nočního přejezdu.

Poznávací zájezd s koupáním. Země umělců, kulinářství, hodnotných památek a léčivých pramenů na každém kroku. Není to daleko, je tady levněji a na poměrně malé ploše najdete mnoho památek, přírodních krás a odpočinete si v termálních lázních.

Program:

1.den: odjezd v ranních hodinách, možnost nástupu i v Brně. Přesun do Rakouska a Maďarska. NEZIDERSKÉ JEZERO * RUST - jedno z nejmenších rakouských měst, vinařské a historické městečko s částí opevnění, rybářský kostel. MÖRBISCH - úzké uličky, maďarské venkovské domky, nejkrásnější statky vinařů a vinařské uličky, trajekt přes jezero. ŠOPROŇ - perla západního Maďarska. Půvabné historické centrum, mnoho historických památek.

2.den: KŐSZEG - romantické historické jádro s hradem. Jediné město na světě, kde zvon odbíjí poledne již v jedenáct hodin. Od průvodce se dozvíte proč. BÜKFÜRDO - odpoledne rekreace v termálních lázních. Vnitřní i venkovní bazény s vodou o teplotě 26 až 38°C.

3.den: SÜMEG - na vápencové skále nad městečkem se vypíná největší hrad v Maďarsku. KESZTHELY - zámek rodiny Festetics, prohlídka muzea kočárů z doby monarchie (největší muzeum kočárů v Evropě). HEVÍZ - odpoledne rekreace v nejvýznamnějším lázeňském středisku v Maďarsku. Léčivé jezero s vodou o teplotě až 35°C s rašelinovým dnem je největším teplovodním jezerem na světě. Příjemný čas v teplé vodě budete trávit mezi rozkvetlými lekníny.

4.den: BALATON * SZÁNTÓDPUSZTA - skanzen lidové architektury, sladkovodní akvárium s faunou a flórou Balatonu. TIHÁNY - malý skanzen, benediktinský klášter. BALATONFÜRED - lázeňské středisko, vycházka po pobřežní promenádě.

5.den: SARVÁR - královské lázně, polokryté zážitkové i léčebné bazény s vodou o teplotě 30 až 36°C. V poledních hodinách odjezd, návrat do 20.30 hodin.

Ubytování: hotel.

Stravování: snídaně. Možnost dokoupení večeří za 890,- Kč.

Cena: 5 950,-/5 700,- Kč. V ceně je zahrnuta přeprava, 4x ubytování, 4x snídaně, pojištění (stornopoplatky, ztráta zavazadel, úraz) a průvodce.

Fakultativně: pojištění pro hrazení léčebných výloh za 100,- Kč.

Temín zájezdu 05.08.2015 - 09.08.2015
Délka pobytu 4 dní
Druh zájezdu pobyt v lázních, zdravotní pobyt
Geograf. oblast Evropa
Stát Maďarsko
Region Termální lázně
Druh ubytování hotel
Stravování snídaně
Doprava autobus
Název ubytování hotel
Další termíny 00.00 - 00.0005.08 - 09.08
Letovisko, místo MAĎARSKO

Související zboží:

Řazení inzerátů

Zavřít

Podle regulací EU je naší povinností vám oznámit, že při používání těchto stránek dochází k předávání sušenek.