Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vyhledávání Menu

Hledám partnerku do internetové firmy - Umění, kultura

Cena dohodou


Popis:
Hledám ambiciózní parťačku pro společné podnikání na projektu internetového portálu pro umělce, galerie, starožitnictví a vše okolo umění (obrazy, sochy, fotografování, galerie a výstavy apod.) prostě vše okolo umění a kultury v ČR a ve světě. Zajímáš-li se o umění jako takové a máš zájem si postupem času vybudovat svou práci, která tě bude naplňovat, bavit a současně bude tvým koníčkem a zároveň máš ambice budovat něco velkého a netradičního pak jsi na správném místě. Hledám parťačku do projektu, která se nebojí práce a neznáma, umí jednat a uvažovat samostatně, umí psát a má znalosti anglického jazyka. Je toho dost, ale věřím, že najdu.

Co bude tvou náplní? Budeš redaktorka, která bude psát články o umění do internetového magazínu dle svého uvážení, budeš aktivně vyhledávat nové české a zahraniční umělce, oslovovat partnerské a sponzorské firmy pro náš projekt a budeš se aktivně podílet na nových plánech nejen české verze projektu. Je toho hodně co lze dělat, ale vše postupně.

Chcete-li vědět podrobnější informace, napiš mi jestli a jak se zajímáš o umění, co umíš a jakému oboru rozumíš a jak si myslíš, že by jsi mohla být nápomocná.

Tato práce ze začátku bude spíše jen jako přivýdělek a proto je mi jedno jsi-li právě maminka na mateřské, jsi-li vedena na pracovním úřadě, ambiciózní studentka bez praxe a nebo jestli máš dlouhou praxi v oblasti umění a kultury. Zajímá mě hlavně chuť a cíl dosáhnout něčeho svého a nebát se dělat velké věci. Hledám k sobě rovného člověka s kterým mohu dokončit jeden z rozjetých projektů. Hledám člověka, který se chce realizovat a něco vybudovat, člověka co se nebojí práce a rozjezdu něčeho nového a nestojí jen s nataženou rukou.

Druh práce administrativní
Obor činnosti Brigády na doma
Období brigády dlouhodobé
Místo výkonu práce Ostrava
Doporučení tato brigáda je vhodná spíše pro dívky/ženy

Související zboží:

Řazení inzerátů

Zavřít

Podle regulací EU je naší povinností vám oznámit, že při používání těchto stránek dochází k předávání sušenek.