Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vyhledávání Menu

Revoluční přírodní produkt na hubnutí - Green Coffee

199,- Kč


Popis:
Chcete rychle a snadno spálit přebytečné tuky? Jedinečná akce Green Coffee - účinné tablety na hubnutí!!!


Revoluční, šetrný a účinný způsob, jak se zbavit přebytečných tuků představuje přírodní extrakt ze zelené kávy. Díky Green Coffee půjdou Vaše kila přirozeně dolů bez tzv. "Jojo" efektu. V kombinaci se zdravým životním stylem Vám Green Coffee přinese výsledky o kterých se Vám nesnilo!

Green Coffee extrakt je velmi bohatý na chlorogenové kyseliny, které se v pražené kávě nevyskytují, protože je proces pražení zničí. Extrakt dále obsahuje kyselinu kávovou, která je velmi dobře známá pro její silně antioxidační účinky. Právě tyto látky dělají z Green Coffee tablet jedinečný produkt, který by neměl chybět v žádné účinné dietě!

Jak to celé funguje?
Tajemství celého účinku spočívá v kombinaci extraktu ze zelené kávy, zeleného čaje a vitaminu C.

Kyselina chlorogenová omezuje vstřebávání cukrů v trávicím traktu a tělo tak začne používat svoje zásoby a zrychluje spalování tuků, které jsou uloženy v tkáních. Díky výtažku ze zelené kávy tablety využívají dvojitý mechanismus hubnutí - podporují úbytek tukové tkáně a znemožňují vstřebávání tuků, které má za následek zvyšování váhy.

Chlorogenová kyselina je navíc silným antioxidantem a dají se najít zprávy o tom, že právě tato kyselina působí proti bakteriím, mykóze a virům.

Zelený čaj má také silné antioxidační a povzbudivé účinky. A vitamin C napomáhá k normálnímu metabolismu.Green Coffee extrakt ze zelených kávových zrn obsahuje také přírodní kofein, který pozivitně povzbuzuje nervovou soustavu a srdeční činnost. Dodá Vám tak energii a prospívá srdeční činnosti.

Na výběr máte dvě varianty. Green Coffee extrakt 60 tablet, toto balení při doporučeném dávkování vystačí na 30 dní. Nebo Green Coffee extrakt 90 tablet, toto balení je výhodnější a při doporučeném dávkování vystačí na 45 dní.


Doporučené dávkování: Dospělí 2-krát denně 1 tabletu zapít dostatečným množstvím vody.

Účinné látky v jedné tabletě: extrakt ze zelené kávy 20: 1 100 mg (ekvivalent 2000 mg zelené kávy), extrakt ze zeleného čaje (Camelia Sinensis) 30 mg, Vitamín C 12 mg.

Upozornění: přípravek není vhodný pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Stanovená doporučená dávka se nesmí přesáhnout.

Výhody:

Účinné a rychlé hubnutí
Silný extrakt 100 mg odpovídá 2000 mg zelené kávy
Podporuje zdravý životní styl
Napomáhá hubnutí bez "Jojo" efektu
Green Coffee za super cenu
Dodává energii a podporuje srdeční činnost
Na výběr ze dvou variant (60 tablet nebo 90 tablet)

Související zboží:

Řazení inzerátů

Zavřít

Podle regulací EU je naší povinností vám oznámit, že při používání těchto stránek dochází k předávání sušenek.