Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vyhledávání Menu

LEVNÁ KRÁSNÁ DOVOLENÁ V MARINA DI CAMEROTA

3.000,- Kč


Popis:
DOVOLENÁ V RÁJI MARINA DI CAMEROTA
Cílová země: Itálie, Typ zájezdu: pobytový, Typ ubytování: apartmán
Zdravím všechny , rodinky, skupiny, cestovatele: Pojeďte s námi levně na dovolenou do nádherné oblasti Marina di Camerota.Marina je vhodná pro všechny!
Marina to je-vynikající jídlo- mořské plody, pravé špagety, neapolská pizza, lahodná zmrzlina, zákusky -Torrone, neuvěřitelně milí, srdeční lidé , nádherné pláže, průzračné moře, kouzelné výlety !!!
Možnost posedět v baru na pláži nebo ve městě při sklence dobrého vína, aperolu, citronového likéru limoncella, šálku pravé italské kávy a užít si pravé italské pohody a strhující pulsující atmosféry!!!
Marina je nádherné místo, ležící v Kampánii, v Jižní Itálii, cca 3 h od Neapole, 1,5 h od Paesta, 2 h od Pompejí.
Původně rybářská vesnička je dnes moderním městečkem s malebným přístavem, historie je vidět na každém kroku v úzkých kamenných uličkách, ze kterých se ještě nevytratil duch minulosti. Pobřeží je členité.
Je zařazena na seznam UNESCO díky svým paleolitickým jeskyním, je součást národního parku Cilento, který skrývá spoustu přírodních útvarů, vyskytujících se pouze v této oblasti !
Dvakrát vyhrála soutěž o nejkrásnější pláž v Itálii !-málokdy se stane, aby jedna oblast získala cenu dvakrát za sebou po 2 následující roky!
Uspokojí návštěvníky všech věkových kategorií-jsou zde akce pro děti-(animace, dětské parky, jízda na ponícich), dále nádherná krajina skýtá možnost krásných procházek, průzračné tyrkysové moře, pláže malé i velké, kamenité i písčité, bohatý podmořský život ideální pro šnorchlování i potápěče, v centru je spousta barů, pizzerií, obchodů, pulsující městečko žije až do rána na diskotékách...
Má půvabné náměstí Piazza di San Domenico s kostelíkem, které bývá kouzelně nasvíceno během svátků..
Také je zde možnost krásných výletů- ať už je to Paestum, Buvolí farma s ochutnávkou pravé kampánské buvolí mozzarelly, nebo možnost navštívit Pompeje s Vesuvem, Neapol, Amalfi, Capri, Scaleu, Marateu, nebo se zúčastnit lodních výletů po pobřeží , plout podél paleolitických jeskyní, zastavit na koupání na nejkrásnějších plážích označených Modrou vlajkou pro svou čistotu vody ...nebo si zajet na noční rybaření Lamparátu...
Nudit se zde jistě nebudete- slaví se zde spousta svátků, vždy se koná procesí, ohňostroje, koncerty populárních hvězd i klasické hudby, festivaly jako :
-Meeting del Mare-populární festival pro mladé,-(27.5.-30.5.2016 )
-Parrandeando (17-19.6.2016 )-Marina se promění v latinskoamericou čtvrť-návštěvník si připadá jako by byl vtažen do karibského světa- venezuelský svátek, oraganizovaný italskou asociací Alma Llanera -závody v latinských tancích, volba miss, promenáda v šatech, ochutnávka venezuelských pokrmů..kostýmy jako na karnevalu v Riu..
-Slavnost Festa Madonna del Carmine-stánky se zbožím, pokrmy, procesí, ohňostroj, koncert,ochutnávka místního citronového zákusku Torrone a cilentánských produktů..
-Rybí slavnosti-s ochutnávkou ryb a další...Vybere si opravdu každý-
Svou polohou i atmosférou je nejlepší podle mého názoru Villaggio Residence Macinelle.
VILLAGGIO RESIDENCE MACINELLE

jedno z nejkrásnějších villaggií, mnohokrát oceněno cenou kvality a dalšími cenami , jen pár kroků od centra a pláže, malebně zasazeno ve scenérii podivuhodné přírodní krásy do olivového háje , disponuje 22 apartmány, umístěnými v řadových vilkách s kuchyní a příslušenstvím,
Majitel a personál se snaží o zajištění těch nejlepších podmínek pro co nekrásnější nezapomenutelnou a bezstarostnou dovolenou, důkazem jsou stále navracející se klienti a skupiny.
Je zde recepce, bar s milou obsluhou a vynikajícím občerstvením, možnost grilování, v létě animační programy, karaoke, divadlo, dále je zde bazén, odkud je nádherný výhled na zátoku a nádhernou pláž z bílého písku Calancu, možnost kurzů plavání a potápění, slunečníky a lehátka v ceně, je zde také bar, možnost půjčeníloděk,
Podél pláže se můžete vydat na krásnou procházku k saracénské věži i za ní na osamělý ostrůvek, dojdete k dalším plážím, cesta je lemována fíky, oleandry, kaktusy...s úchvatnými výhledy na městečko z druhé strany. Právě na Calance můžete obdivovat nezapomenutelné západy slunce za obzor. Mořské dno pro svou krásu ocení potápěči.. Pláž má pozvolný vstup, je vhodná pro rodiny s dětmi..uspokojí každého,plavce i neplavce. Pláž je obklopena útesy,saracénskou věží ,lze odtud dosáhnout dvou jeskyní . Cestička, která vede k pláži, je kvetoucí alejí s lavičkami, výhledy na moře, a parčíkem pro děti.
Nezapomenutelná dovolená plná relaxu a zábavy.
K dispozici je wifi, pračka, parkoviště.
UBYTOVÁNÍ:
apartmány jsou všechny moderně a nově vybaveny. Všechny mají vlastní vchod, TV, terásku nebo balkon s výhledem na moře, vlastní soc. zařízení.
Apartmán typu A bilo: pro 3/4 osoby je složen z ložnice s manželským lůžkem, z obývacího pokoje s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a s plně vybaveným kucbyňským koutem,apartmán B i C pro 5 /6 osob.blízko trh,levné restaurace.

Související zboží:

Řazení inzerátů

Zavřít

Podle regulací EU je naší povinností vám oznámit, že při používání těchto stránek dochází k předávání sušenek.