Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vyhledávání Menu

Máte rádi Velikonoce? Oslavte je letos dvakrát!

6.300,- Kč


Popis:
Týden po našich velikonocích (10. - 13. dubna 2015) se v Řecku slaví pravoslavné Velikonoce, které svými obřady a symbolikou navazují na byzantskou minulost. Pro Řeky, kteří se z 96 % hlásí k pravoslavnému náboženství, jsou velikonoce nejdůležitějším církevním svátkem roku.

Jednou z nejoblíbenějších velikonočních destinací Řecka je bezesporu Korfu. O velikonocích se na Korfu harmonicky prolíná mozaika kultury, tradic a přírodních krás, což se velmi emotivně dotýká nejen návštěvníků, ale i místních obyvatel.
Velikonoce na Korfu předčí všechna vaše očekávání.

Chcete-li sledovat dění Svatého týdne, a zažít náboženské zvyky, které se uchovaly po staletí, spolu s pravou řeckou pohostinností, stačí zavítat na Korfu a spolu s místními oslavit největší svátky roku. Hlavní roli spolu s církevními oslavami zde hraje příroda, která v tomto ročním období marnotratně hýří barvami, a kromě velkolepých vyhlídek nabízí jedinečnou paletu barev, zvuků, kontrastů a vůní.

Prožijte originální pravoslavné Velikonoce prodchnuté tradiční řeckou pohostinností v apartmánech Paraskevi na Korfu.
Toto rodinné ubytovací zařízení má příjemnou a přátelskou atmosféru a nabízí individuálně zařízené a dobře udržované apartmány a studia s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu.


Studia a apartmány Paraskevi se nachází v klidné části rušného letoviska IPSOS na severovýchodní straně ostrova, 12 km od letiště a hlavního města.

Studia a apartmány s vlastním balkónem jsou jednoduše, ale pohodlně zařízeny v tradičním řeckém stylu. Mají dvě oddělená lůžka, kuchyňský kout a koupelnu s vanou a vysoušečem vlasů.

Dále jsou vybaveny stropním ventilátorem a bezpečnostní schránkou (za poplatek). Každá kuchyňka má k dispozici el. vařič, troubu, chladničku a nádobí k vaření a stolování.

Vzdálenost od pláže cca 800 m.

Velikonoční balíček zahrnuje svíčky na půlnoční mši vzkříšení, čerstvě pečené velikonoční pečivo Tsoureki (řecká obdoba našeho mazance), tradiční červená vejce a velikonoční oběd s tradičním jehnětem na rožni a spoustou místního vína.
Ceny od 6300 Kč pro 2 osoby ve studiu.

Související zboží:

Řazení inzerátů

Zavřít

Podle regulací EU je naší povinností vám oznámit, že při používání těchto stránek dochází k předávání sušenek.