Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vyhledávání Menu

TM XM177 E2

1.250,- Kč


Popis:
Nabízím manuální zbraň, předchůdce dnešní série M4, ve zpracování Tokyo Marui. Jde o jednu z nejlepších manuálních zbraní na trhu, čemuž odpovídá i původní cena 2500 Kč.

Toky Marui vyrábí oblíbené manuální zbraně v nejlepší kvalitě, jaká je u nás k dostání. Zbraně i bez servisu fungují dlouho a naprosto spolehlivě. XM177E2 má mezi nimi výsadní postavení - větší výkon a dostřel, perfektní zpracování, zásobník na 2x15 BB, ale hlavně nezvyklý způsob nabíjení. Namísto obvyklého natahování závěru dozadu (jako např. u pistolí), při kterém střelec ztratí cíl z hledí, lze zbraň natáhnout taktickou pažbičkou a okamžitě znovu střílet (na fotce je pažbička v transportní poloze - skrytá v tělu zbraně).

Zbraň se tak rychlostí vyrovná brokovnicím, které nícméně překonává přesností, výkonem, a kvalitou součástí (TM je kvalitou a výdrží svých zbraní známa).

Zbraň je v airsoftové komunitě považována za klasiku, která překonává jiné manuální zbraně, a za určitých okolností je schopná se postavit i AEG, přesto bych ji doporučil spíše na manuální hry, kde může snadno dominovat.

Zbraň je přesná, v perfektním stavu bez jakéhokoliv poškození, s popruhem.

Související zboží:

Řazení inzerátů

Zavřít

Podle regulací EU je naší povinností vám oznámit, že při používání těchto stránek dochází k předávání sušenek.