Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Vyhledávání Menu

Brýle ESS ICE 2.4 - NOVÉ + ZÁRUKA

950,- Kč


Popis:
Prodám nové brýle ESS ICE 2.4 Eyeshield s čirými a tmavými skly, šňůrkou, hadříkem ESS proti mlžení a pouzdrem.

Vyměnitelná skla tloušťky 2,4mm odolají přímému zásahu z brokovnice ze vzdálenosti 10m, jsou opatřena odolným povlakem proti poškrábání a zajišťují 100 % ochranu před UVA/UVB zářením. Pohlcují pouze sluneční záření a z tohoto důvodu je dobrá viditelnost s tmavými skly i ve stínu.

Pozor na laciné kopie brýlí z Číny, zrak máte jen 1! Dávám ZÁRUKU spokojenosti. Ručím za originalitu a brýle mi lze vrátit když nesednou. Kdo nemá originál, to nenabídne.

Mám k těmto brýlím i dioptrickou vložku, kterou lze použít i na brýle ESS NVG, i náhradní skla, brýle ESS ICE od 400, ESS NVG od 200, ESS Crossbow, ESS Flyby, ESS Land Ops, ESS Vehicle Ops, ESS NVG Thermal s dvojitými skly, ESS TurboFan s větráčkem, ESS Advancer V-12, WILEY X SG-1, OAKLEY, kevlarové helmy MICH a PASGT, potahy na helmy za 60 kč, skla, opasky BLACKHAWK CQB, různé taktické rukavice, maskovací pásky ACU, kalhoty, boty i jiné věci na airsoft/military. Komplet sortiment BLACKHAWK, BOLLÉ a MECHANIX se zárukou 24 měsíců. Přehled věcí pošlu.

Související zboží:

Řazení inzerátů

Zavřít

Podle regulací EU je naší povinností vám oznámit, že při používání těchto stránek dochází k předávání sušenek.